קצת עלי

נעים להכיר, שמי שירי רוזן-כרמיאלי, אני מרצה, יועצת ומלווה בעלי/ות עסקים, חברות הזנק, ארגונים ויזמים בניהול יזמות וחדשנות, פיתוח מוצר, פיתוח עסקי וגיוס הון, ומומחית בבניית אסטרטגיה עסקית.

בעלת נסיון של 20 שנה בהייטק, מתוכן 10 שנים בתפקידים בכירים בחברות רב-לאומיות ושמונה שנות עבודה בארה"ב בתפקידים ניהוליים בכירים וכסמנכ"לית חטיבה אופרטיבית בינלאומית.

בשנותי בתאגידים הגדולים וחברות רב-לאומיות עשיתי תפקידים מגוונים, בהם התנסיתי בניהול עובדים רבים ממדינות שונות, ניהול חטיבת שירות רב לאומית, הקמה וניהול מערך הדרכה בינלאומי, פיתוח מוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, ניהול מוצר תחת רגולציה מחמירה, הקמת מרכזי שירות בארה"ב ובמיקור חוץ, צברתי נסיון שיווקי נרחב הכולל "חינוך שוק" , הרצאות מול קהלים גדולים ומגוונים בארה"ב, ועוד.

בשנים האחרונות אני שותפה מייסדת בשני סטרטאפים העוסקים בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך, מנחה קורסי מנהלים בגופים ממשלתיים, מנטורית בתכניות האצה טכנולוגיות, ומרצה לתואר שני במִנהל עסקים במכללה למִנהל.

_DSC5094EEEEE

שנות עבודתי בתחום היזמות והחדשנות הטכנולוגית הביאו אותי למסקנה שההבדלים בין ניהול מערכת רב־לאומית גדולה לניהול עסק קטן בשוק התחרותי, נעוצים בהסתכלות ולא בהתנהלות.
אני מאמינה שלמרות התחרות הגדולה והקצב המהיר של השינויים, כל רעיון, מיזם ומוצר יכולים להצליח עם הליווי הנכון. בעזרת חשיבה מחוץ לקופסה, ראייה רחבה ונכונות לעשות את הדרך צעד־צעד, מגיעים למטרה.
נעים להכיר. שמי שירי כרמיאלי, ואני מרצה, יועצת, מלווה לפיתוח עסקי ולניהול יזמות וחדשנות, ומומחית בבניית אסטרטגיות מנצחות.

 

"invent your own next chapter"

Seth Godin

תבניות של הצלחה

מאז שאני זוכרת את עצמי אני חושבת בתהליכים ובתבניות. בלי לשים לב, אני מסדרת כל דבר כך שיהיה קל להבין אותו, למדוד, לכמת ולשפר.
אומרים עליי שיש לי יכולת להנגיש כל דבר, ולכן כנראה איש לא הופתע מכך שהתגלגלתי לניהול של אופרציות גדולות, ובשנת 2009 מצאתי את עצמי בתפקיד סמנכ"לית בתאגיד אמריקאי בארצות הברית. בתפקיד זה עבדו תחתיי 500 איש, כתבתי תוכניות לתהליכי מדידה ולשיפור תוצאות, הרציתי לפני אנשי מקצוע בכל היבשת, ובניתי אסטרטגיות ותוכניות עבודה בתקציבי ענק כחלק משגרת עבודתי.
בתום שמונה שנים של ניהול בין־לאומי חזרתי לארץ. באמתחתי כבר היה ארגז כלים ניהולי מגוון, המכיל יכולות ניתוח, הבנה של צורכי השוק, חדשנות, היכרות עם המודלים העסקיים העדכניים ביותר בעולם העסקים והיזמות, וכמובן – ניסיון רב וידע מקצועי.

 

להשיג בגדול, לתכנן בצעדים קטנים

זירות ההתפתחות והצמיחה העסקית שלי היו רבות ומגוונות, וכללו תפקידי ניהול שונים. התפקידים לימדו אותי שאין זה משנה אם מדובר בחברה בין־לאומית שגדלה בקצב מסחרר ומגלגלת מיליונים, או בעסק פרטי בצעדיו הראשונים; אם מדובר בפיתוח טכנולוגי מעולם ההייטק או ביזמות חברתית. בסופו של דבר, אבני הפינה המנחות את המנהל הבכיר הן ייעול אסטרטגיה ותכנון לטווח ארוך, בשילוב קורטוב חשיבה יצירתית וחתירה לתוצאות.
לשמחתי, במשך הקריירה היו לי מורי דרך מצוינים שזרקו אותי למים, נתנו לי לשחות לבד, וגם לטבוע מדי פעם בפעם. זה חלק מהעניין. בכך הם אפשרו לי לחדד את היכולות שלי לכדי מומחיות, שבאמצעותה אני מצליחה לעבוד עם קהלים שונים בזירות עסקיות מגוונות, ולהתאים לכל אחד את המסלול ואת התהליך הנכונים בעבורו.
את התבניות, את השיטות ואת כלי המדידה, שכללתי כך שיתאימו למציאות העסקית הפרטית ולשילוב שאני מאמינה בו במיוחד, בין עולם היזמות והחדשנות הטכנולוגית לעולם העסקים הקטנים והבינוניים.
את המתודולוגיות החדשניות מעולם היזמות, את התיאוריות האקדמיות המבוססות על מחקרים עדכניים, וכן את הניסיון הניהולי רב השנים אני משלבת בליווי ובפיתוח עסקי.

מעוניינים להתקדם ולהגיע לתוצאות טובות יותר? אשמח לשמוע מכם!

שירי
054-4409050