יזמות וחדשנות

ניהול חדשנות הוא אחד ההיבטים המאתגרים ביותר בניהול המודרני.
חדשנות היא גורם מרכזי שיכול להקנות לעסק יתרון ולשפר את התחרותיות שלו יחד עם זאת קשה מאוד להשיג חדשנות טכנולוגית. בחדשנות הטכנולוגית יש אי־ודאות וסיכון ובמקרים רבים היא איננה מגיעה לכלל מימוש כמוצר או כשרות. מאידך, חברות שלא מחדשות לא יצליחו להתפתח ויגיעו לסוף דרכן.

Startup-Icon

"ניהול יזמות וחדשנות מזוהה כיום כנדבך היסוד המרכזי לקיומם והצלחתם של כל חברה ארגון ומוצר בשוק הדינמי והתחרותי. חברות וארגונים (פרטיים וציבוריים כאחד) המקיימים סביבה יזמית ומעודדים חדשנות מציגים אחוזי התייעלות גבוהים יותר, מובילים את התחרות הענפית בתחומם וזוכים באחוזי צמיחה שנתיים מרשימים.
הנתונים מראים מעבר לכל ספק שחדשנות היא המובילה המרכזית לצמיחה. "

הבנק המרכזי העולמי

99% מהסטרטאפים לא מצליחים לשרוד. סיבה מרכזית לכך היא חוסר היכולת לעמוד באתגרים הגדולים של ניהול חדשנות טכנולוגית ובניית מודל עסקי בר־קיימא. גם מיזמים שגייסו מיליונים, נסגרים. בפני היזמים והמנהלים של ימינו עומדים אתגרים מורכבים מתמיד...
אנחנו, (יזמים ומנהלים), נדרשים כיום לראיה רחבה ולפתרונות יצירתיים יותר מאי פעם.
אסטרטגיות, כלים עסקיים ומודלים ארגוניים שהתפתחו בעשור האחרון נלמדו מתוך הצלחות וכישלונות והם חייבים להימצא בארגז הכלים של כל מנהל ויזם.

כל מה שסטרטאפ צריך

שנים של ניהול מוצרים בטכנולוגיה מתקדמת בחזית השוק הרפואי האמריקאי, כשותפה מייסדת וכמנטורית למיזמים וליזמים, לימדו אותי, שהיום יותר מתמיד ניהול יזמות הוא צורך משמעותי לכל עסק השואף להתפתח. ניהול יזמות דורש שילוב של היכרות עם השוק, ניסיון רב ויצירתיות. סיכויי ההצלחה של מיזם חדש גדלים משמעותית אם את המיזם מלווה מנטור בעל ניסיון.

עם השנים הצטרפו אלי מנטורים ומומחים בתחומים מגוונים, יחד אנחנו יודעים לתת מענה לכל צורך של חברה צעירה, סטרטאפ ו/או פרוייקט טכנולוגי:

סקר שוק

ניתוח תחרות

סקירת ספרות מקצועית

פיתוח ודיוק המודל העסקי

איסוף נתונים סטטיסטיים

בחינת סיכויים וסיכונים

כתיבת תכנית עסקית

הכנת מצגת משקיעים מבוססת מחקר

מסמכי אפיון MRD

אנחנו מומחים בליווי והכנה לפרזנטציות משקיעים בעברית ובאנגלית ובליווי בשלבי הפיתוח מרעיון למוצר:

  • בניית אסטרטגית מוצר
  • ליווי והכוונה בתהליכי מיתוג
  • כתיבת חומרים שיווקיים
  • הקמת צוותים מקצועיים וגיוס העובדים המתאימים.
  • ייעוץ וליווי בשלבי הפיתוח והגשות רגולציה

"Think BIG, Start SMALL, scale FAST"

Eric Ries

לקוחות מספרים

"שירי יקרה, אני לא יודע כמה מנטורינג וליוויים לפרזנטציות משקיעים את עושה, אבל אצלנו זה שווה 2 מליון דולר!!!!! גייסנו!!! תודה על הכל! בלעדיך זה לא היה קורה!"


אילן
מנכ"ל דרונטק טכנולוגיות

"שירי, תודה על ליווי צמוד מקצועי ומלא ידע ותמיכה לאורך כל הדרך. למדתי המון!!
זו היתה שנה מלאת עליות וירידות (כמו בכל סטרטאפ) ולכל אורכה ידעת לצפות את השלב הבא, לכוון ולהוביל בלי לוותר. וסוף סוף זה קורה.... אנחנו לקראת סבב גיוס ראשון!
אין לנו ספק שזה יצליח. המון המון בזכותך!
תודה גדולה."

שרון וצוות סנסיט-ביו