ייעוץ וליווי אישי לעסקים

מחפשים גורם מקצועי ובעל ניסיון בעולם העסקי שיידע לנתח, לכוון, לחדש, להוביל? הגעתם למקום הנכון.

היכולת לנתח בזמן קצר את המצב בו אתם נמצאים ולהוביל אתכם יד ביד וצעד אחר צעד דרך כל שלבי התהליך הנדרשים לביצוע תהליכים, השגת יעדים, פיתוח מוצרים וקהלים חדשים, שינוי תפיסת המותג, גיוס משאבים וניהול יציב ומבוסס אסטרטגיה ארוכת טווח – זו בדיוק המומחיות שלנו.

 

הכוונה וייעוץ בהקמת עסק חדש

פיתוח עסקי לעסקים בצמיחה

תכנית הבראה והמראה, התייעלות ופיתוח אסטרטגית צמיחה

ליווי תהליך פיתוח ושיווק מוצר חדש

ייעוץ לחברות מכשור ביו-רפואי ועוד...

Depositphotos_4245543_xl-2015EEbright

במה אנחנו עוסקים

מהו פיתוח עסקי?

פיתוח עסקי משתמש בכל המשאבים הקיימים ממנף וממקד אותם ביעילות לטובת מנועי צמיחה חדשים, התחדשות והתייעלות, ושמירה מתמדת על יתרון יחסי בשוק.

עסק לא יכול לשבת במקום בעוד השוק משתנה ללא הרף. כל עסק צריך להתפתח ולהשתפר להשתכלל ולהשתדרג וזה כולל פיתוח שירותים ומוצרים חדשים.

היכולת להתמיד להתקדם ולהתפתח בקצב השוק עושה את ההבדל בין השרדות להצלחה. .

הליווי העסקי מאפשר הסתכלות אסטרטגית על ההתנהלות העסקית, היעדים והמטרות השונים של הארגון. כך גם מיושמת תכנית הפעולה הרלוונטית לכל ארגון על מנת לסייע בהגעה אל השלב העסקי הבא.

תהליך יעיל של פיתוח עסקי הוא כזה שניתן למדוד בכל נקודת זמן. כלי מדידה ונקודות קריטיות הם חלק מהגדרות הליבה של תהליך הליווי, כלי המדידה כוללים איסוף נתונים מלקוחות חדשים, בדיקת התהודה שיצר שינוי המותג ותוצאות של אסטרטגיה שיווקית בהשוואה למכירות/רווחים. רק כך אפשר לגבש אסטרטגיה יציבה ותהליכים ארוכי טווח הנתפרים בהתאמה אישית ומותאמים לצרכים של כל ארגון/עסק.

כשעובדים במסגרת איכותית של פיתוח עסקי מאפיינים מטרות ומציבים יעדים לטווח ארוך, ממקדים את החזון העסקי, מנתחים את השוק והתחרות המשתנה תדיר ומפתחים מנועי צמיחה חדשים בהתאם. הליווי נמשך במהלך ההוצאה לפועל היישום והביצוע תוך מדידה ושיפור ביצועים מתמיד.

כי המטרה היא לא לשרוד אלא להצליח!

אסטרטגיה עסקית

תכנית אסטרטגית היא הדרך היעילה והמסודרת של ארגון להשיג מטרות רחוקות טווח.

האסטרטגיה מגדירה גם את החזון וגם מטרות ויעדים והצעדים הדרושים להשגתם, כיווני פעולה אפקטיביים ואבני דרך.

הצלחת האסטרטגיה תלויה ביכולת היישום שלה בכל פרט, זה דורש הגדרות מפורטות ומעמיקות של צעדים ותהליכים בפעילות היום יומית מתוך ראיה מרחבית מקיפה וכוללת.

הבניית משימות, הגדרת תקציבים ולוחות זמנים היא מומחיות נרכשת (ברובה מתוך נסיון), המומחיות שלנו בליווי והוצאה לפועל נגזרת משנים של עבודה במסגרות ארגוניות שונות, בניית אסטרטגיות והוצאתן לפועל בהצלחה.

מתוך כך למדנו לנתח מצבים ולהבין מהם הפערים הדורשים גישור, מתוך היכרות עם כל מרכיבי הארגון והאילוצים אנחנו יודעים להציע חלופות לבנות תהליכים לייעל ולפתח מערכות מדידה בקרה לטובת השגת המטרות. העבודה הצמודה שלנו עם מנהלים ובעלי עסקים מביאה עסקים וארגונים ממצב מצוי למצב רצוי ביעילות ותוך הבנה מקסימלית של צרכי הארגון.

הבראה והמראה

אם העסק שלכם הגיע לשלב שבו קיים קושי לבצע שינוי או להביא לשיפור משמעותי בתוצאות העסקיות, או אם אתם חשים שהגעתם לשלב שבו העסק צריך לעלות על פסים ניהוליים מקצועיים יותר, אז הגעתם למקום הנכון.

אנחנו ננתח את העסק מכל צדדיו ונתפור לכם תוכנית פעולה בדיוק למידתכם ועל פי הצרכים שזיהינו יחד, כל עסק יכול לעלות על מסלול ההמראה ע"י מציאת נישות חדשות בשוק, ניהול מקצועי, התייעלות ואימוץ שיטות עבודה וכלי מדידה, השגת מימון ועבודת שיווק אינטנסיבית. צריך רק לקבל את ההחלטות הנכונות ולהפשיל שרוולים. בשביל זה אנחנו כאן.

לעלות על מסלול ההמראה – מה התוכנית?

כדי להגיע לתוצאות עסקיות טובות לאורך זמן עדיף לעבוד באופן מתוכנן ושיטתי להשגת יעדים ברורים. לשם כך, צריך תוכנית. הליווי העסקי שלנו מאפשר הסתכלות אסטרטגית על ההתנהלות העסקית, היעדים והמטרות השונים של הארגון. כך גם מיושמת תכנית הפעולה הרלוונטית לכל ארגון על מנת לסייע בהגעה אל השלב העסקי הבא.

תוכנית עסקית טובה היא תוכנית המבוססת על הצבת מטרות ריאליות והתמקדות בהשגתן בטווח הקצר ובטווח הארוך.

אנו נסייע לכם בגיבוש האסטרטגיה העסקית תוך שילוב בין עובדות ונתונים קיימים, יכולות אישיות, ארגוניות ומימוניות, ניתוח השוק והחזון העסקי והשאיפות העסקיות שלכם. נלווה אתכם בתהליך הגדרת העסק ומהותו, בידולו אל מול המתחרים, מיתוגו ופיתוחו. את האסטרטגיה הזו ניצוק לתוך תוכנית עבודה מסודת, ברורה ובעיקר אפשרית.

איתור הזדמנויות עסקיות

פיתוח מוצרים חדשים ושווקים חדשים

עסק לא יכול לשבת במקום בעוד השוק משתנה ללא הרף. על עסקים תמיד להתפתח ולהשתפר והדבר כולל גם פיתוח מוצרים חדשים ו/או פיתוח שווקים חדשים ואיתור הזדמנויות עסקיות.

החדרה של מוצר חדש לשוק היא דבר מורכב המחייב אסטרטגיה, תכנית ארוכת טווח וכלי מדידה, או במילים אחרות - תכנית עסקית.

תכנית עסקית מזוהה בדרך כלל בתור תכנית להקמת עסק, כלומר תכנית עסקית ליזמים המציבה מטרות ויעדים עבור העסק תוך כדי התייחסות לדרכים והמשאבים הדרושים להשגתו. אך באותה המידה ניתן ואף צריך לעשות תכנית עסקית להחדרת מוצרים חדשים לשוק. גם כאן כמו בכל מיזם חדש יש צורך לקחת את צרכי הלקוח והתחרות בשוק, עלויות פיתוח המוצר, תכנית השיווק, לוחות זמנים ועוד. לאחר תכנית החדירה לשוק נמשיך בליווי של המוצר או הנישה החדשה תוך מדידה ושיפור ביצועים מתמיד או במילים אחרות נמשיך בתהליך פיתוח עסקי.

ייעוץ לחברות מדיקל

MEDICAL DEVICE

  • ניתוח שוק ומציאת פתרונות המותאמים לאסטרטגיית החברה.
  • בניית אסטרטגית המוצר ומפת דרכים למוצר.
  • אפיון והגדרת דרישות המוצר למחלקות בחברה (MRD, PRD)
  • בניית אסטרטגית שיווק למוצר כולל מיתוג ומיצוב המוצר.
  • ניהול תקציב ומשאבים לפי לוחות זמנים עד לשחרור המוצר.
  • שיווק תחת רגולציה (FDA) בשוק האמריקאי

קהלי היעד שלנו:

לקוחות מספרים

"שירי יודעת לדייק את העסק שלך בהתאם לשלב בו הוא נמצא ולצורך שלך.
כדיאטנית קלינית ותיקה פניתי לשירי כשהרגשתי צורך להגיע לקהלים חדשים
שירי בעלת נסיון רב, ידעה לנווט אותי ולצייד אותי בכלים פרקטיים לפעולה: ת'כלס וממוקד מטרה, אני מאד ממליצה."

הילה גפן, דיאטנית ספורט קלינית ומרצה "תזונה בתבונה"

"כשהגעתי לשירי הייתי עצמאית כבר שנתיים וחוויתי קושי בתכנון ושיווק, הרגשתי שאני מתפזרת וחייבת להתמקד בעשייה אבל לא ידעתי איך עושים את זה. כששמעתי על הליווי העסקי של שירי הבנתי אסטרטגיה שיווקית זה בדיוק מה שאני מחפשת! ובאמת במהלך הליווי למדתי המון, על תכנון מראש, תמחור נכון, מהלכי שיווק ועל ניהול נכון. את הידע הרב שלה שירי מעבירה בנעימות בקלילות עם חיוך והמון מקצועיות. האסימונים נפלו סוף סוף והתחלתי ליישם בזכותה!
ממליצה מאד על הליווי של שירי."

ג'ני פפרמן, צלמת
בעלת סטודיו הבלון הצהוב

"שירי יקרה, רוצה להודות לך על הליווי העסקי, הבחירה בך לצאת יחד למסע להצמחת העסק שלי היתה פשוט מצוינת. בכל מפגש הצבת לי עוד ועוד אתגרים. הצלחת להבין בדיוק מה אני צריכה כדי להעיף את העסק שלי קדימה.
ביסודיות, מקצועיות, והרבה אכפתיות נתת לי כלים שימושיים שהניבו תוצאות מעולות המדברות בעד עצמן.
תודה גדולה,"

מאיה משעול, מעצבת פנים.

"שירי היכולת שלך להנגיש אסטרטגיות, להתאים תכניות ולהבין צרכים מדהימה כל פעם מחדש.
תודה על ייעוץ ניהולי אסטרטגי, ליווי בפיתוח עסקי והדרכת הצוות. אנחנו מרגישים את השינוי ורואים תוצאות!"

אבי וההנהלה
TREESMA